Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu

Dzień Otwarty - "Bądź przedsiębiorczym - jak przygotować sie do pracy na własny rachunek"

 

 

Centrum Aktywizacji Zawodowej PUP w Katowicach - Referat ds. Poradnictwa Zawodowego zorganizowało w dniu 16 listopada 2012r. w ramach obchodów Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości Dzień Otwarty po hasłem ”Bądź przedsiębiorczym – jak przygotować się do pracy na własny rachunek”.

 

Celem organizacji Dnia Otwartego była popularyzacja wśród osób pozostających bez pracy idei przedsiębiorczości jako możliwości wejścia na rynek pracy.

 

 

W programie Dnia Otwartego zostały przeprowadzone prelekcje na temat istotnych aspektów związanych z planowaniem samozatrudnienia, w szczególności dotyczących poszukiwania pomysłu na własną firmę, prawidłowego przygotowania biznes planu oraz możliwości uzyskania wsparcia merytorycznego i finansowego w ramach środków Unii Europejskiej

na etapie uruchomienia, jak i prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

 

 

Prelegentom, jak i wszystkim uczestnikom składamy serdeczne podziękowania za zaangażowanie i aktywny udział w Dniu Otwartym.

Aktualność dodana przez: Jordan Barański (2012-11-20 12:27:21) , zredagowana przez: Jordan Barański (2012-11-20 12:46:20)
Data wydarzenia : 2012-11-16
Data publikacji : 2012-11-20

Galerie zdjęć

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup.katowice.pl/wydarzenie/95/dzien-otwarty-badz-przedsiebiorczym-jak-przygotowac-sie-do-pracy-na-wlasny-rachunek-