Bądź przedsiębiorczym - jak przygotować się do pracy na własny rachunek

BĄDŹ PRZEDSIĘBIORCZYM – jak przygotować się do pracy na własny rachunek” – 16 listopada 2012 r. Dniem Otwartym dla osób planujących założyć własną działalność gospodarczą.

Centrum Aktywizacji Zawodowej PUP w Katowicach - Referat ds. Poradnictwa Zawodowego organizuje w dniu 16 listopada 2012r. w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości Dzień Otwarty po hasłem ”Bądź przedsiębiorczym – jak przygotować się do pracy na własny rachunek”dla osób zamierzających uruchomić własną firmę.

Głównym celem organizacji Dnia Otwartego jest promocja wśród osób pozostających bez pracy idei przedsiębiorczości jako możliwości wejścia na rynek pracy w ramach samozatrudnienia.

W programie Dnia Otwartego przewidywane są prelekcje dotyczące istotnych aspektów związanych z planowaniem samozatrudnienia oraz możliwości uzyskania wsparcia w ramach środków Unii Europejskiej.

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane.

Szczegółowy program Dnia Otwartego pn. ”Bądź przedsiębiorczym – jak przygotować się do pracy na własny rachunek” przedstawiamy poniżej.

Godziny Forma Instytucja/ miejsce
prelekcji
09.00 – 09.45 Od pomysłu do biznesu – czyli jak
przygotować się do samozatrudnienia

doradca zawodowy
I stopnia
Powiatowego Urzędu Pracy
w Katowicach

10.00 – 10.45 Formy wsparcia, w tym finansowe, dla
osób zamierzających uruchomić własną
działalność gospodarczą w ramach
środków Unii Europejskiej

Przedstawiciel Górnośląskiej
Agencji Rozwoju Regionalnego

Sala Szkoleń II piętro

11.00 – 11.45 Jak prawidłowo sporządzić biznesplan?

doradca zawodowy
I stopnia
Powiatowego Urzędu Pracy
w Katowicach