Projekt wsparcia dla osób niepełnosprawnych pn. „Od studenta do specjalisty”

Fundacja Sustinae organizuje projekt wsparcia dla osób niepełnosprawnych pn. „Od studenta do specjalisty- kompleksowy program wsparcia niepełnosprawnych studentów i absolwentów na otwartym rynku pracy" współfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach programu „Absolwent".

Projekt skierowany jest do osób, które spełniają następujące kryteria:

• posiadają aktualne na co najmniej 9 miesięcy orzeczenie o stopniu niepełnosprawności  lub orzeczenie równoważne;
  • posiadają status studenta ostatniego roku studiów (I, II stopnia, doktoranckie, podyplomowe) lub posiadają status absolwenta uczelni wyższej uzyskany w ciągu ostatnich 24 miesięcy;
  • są bezrobotne, nieaktywne zawodowo lub poszukujące pracy;
  • są gotowe i chętne do wejścia na rynek pracy.

Uczestnicy projektu mają możliwość odbycia płatnego stażu, bezpłatnych kursów i szkoleń oraz skorzystania z doradztwa zawodowego. Projekt jest realizowany do 30.09.2020r.

Zgłoszenia do projektu można dokonać telefonicznie lub mailowo w celu umówienia się na spotkanie rekrutacyjne.

Dane kontaktowe:
Agnieszka Sarno
Fundacja Sustinae
tel. 735 933 905
Gliwice, ul. Świętojańska 5a/11
Email: absolwent_slask@fundacjasustinae.org

Aktualność dodana przez: Jakub Solata (2019-05-10 07:52:57)
Data wydarzenia : 2019-09-30
Data publikacji : 2019-05-10

Adres: http://pup.katowice.pl/wydarzenie/444/projekt-wsparcia-dla-osob-niepelnosprawnych-pn-%E2%80%9Eod-studenta-do-specjalisty%E2%80%9D