Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu

Regionalne Targi Franczyzy POMYSŁ na FIRMĘ

Już po raz czwarty w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach spotkają się franczyzodawcy i przedsiębiorcy szukający pomysłu na biznes. Katowickie Targi Pomysł na firmę, to obok październikowych Targów Franczyza, druga najważniejsza impreza poświęcona franczyzie. W czasie dwudniowych targów, odwiedzający będą poznawać sprawdzone pomysły na biznes. Podczas indywidualnych rozmów z franczyzodawcami, kandydaci na przedsiębiorców będą mogli dowiedzieć się, co zapewniło rynkowy sukces prezentowanych marek, jaka jest wymagana kwota inwestycji i na jakie wsparcie może liczyć przedsiębiorca decydując się na współpracę z franczyzodawcą.

 

Organizatorzy spodziewają się kilkudziesięciu marek franczyzowych oraz około 3 tys. odwiedzających. Wśród wystawców pojawią się znane marki, jak McDonald's Polska, Carrefour, Żabka, Bank PKO PB, Bank Ochrony Środowiska, Helen Doron, Yasumi, Metrohouse, Biesiadowo, Coffeloffee, Crazy Piramid Pizza, Lodolandia, Kontigo, Konica Minolta MBR, Northgate Logistic, Western Chicken, Western Tortilla, Stava, Toy Planet, Północ Nieruchomości, Blinkee.City, Helen Doron.

 

Honorowy patronat nad targami Pomysł na firmę objęli: Prezydent Miasta Katowice oraz Regionalna Izba Gospodarcza. Organizatorem Targów Pomysł na firmę jest PROFIT system, który od 17 lat organizuje Targi Franczyza w Warszawie.  

 

 

Regionalne Targi Franczyzy POMYSŁ na FIRMĘ

29-30 marca 2019

Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach

Godziny otwarcia:

Piątek, 29 marca, godz. 9:00 – 17:00

Sobota, 30 marca godz. 9:00 – 15:00

Koszt biletu: 10 zł

Więcej informacji: http://www.pomyslnafirme.com

Aktualność dodana przez: Jakub Solata (2019-03-13 12:04:45)
Data wydarzenia : 2019-03-29
Data publikacji : 2019-03-13

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup.katowice.pl/wydarzenie/437/regionalne-targi-franczyzy-pomysl-na-firme