"Zatrudnienie ? Nic prostszego !"

Projekt jest skierowany do: - mieszkańców województwa śląskiego - w wielu 18-29 lat - bezrobotnych ale niezarejestrowanych w Powiatowych Urzędach Pracy - osób biernych zawodowo Osób, które wraz ze zbliżającym się Nowym Rokiem chcą dokonać pozytywnej  zmiany w swoim życiu zawodowym.  Nasz projekt oferuje im różnorodne formy wsparcia dobrane pod kątem  indywidualnych potrzeb w rodzaju: coachingu, doradztwa zawodowego,  pośrednictwa pracy, poradnictwa psychologicznego, szkoleń tematycznych w  tym szkoleń z branży IT, jak również szkoleń ukierunkowanych na  podniesienie kompetencji miękkich. A dla 31 osób - przewiduje zatrudnienie subsydiowane.

Aktualność dodana przez: Jakub Solata (2018-12-13 10:29:33) , zredagowana przez: Jakub Solata (2018-12-13 10:30:09)
Data wydarzenia : 2018-12-13
Data publikacji : 2018-12-13