Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu

PFRON

KOMUNIKAT

 

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach informuje,

że w dniu 07.08.2018r. przyjmowane są wnioski pracodawców o zwrot kosztów wyposażenia stanowiska pracy osoby niepełnosprawnej

w ramach środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

 

 

Pracodawca, który przez okres co najmniej 36 miesięcy zatrudni osobę niepełnosprawną zarejestrowaną w powiatowym urzędzie pracy jako bezrobotna albo poszukująca pracy niepozostającą w zatrudnieniu, może otrzymać, na wniosek, ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych zwrot kosztów wyposażenia stanowiska pracy do wysokości piętnastokrotnego przeciętnego wynagrodzenia.

Zwrotu kosztów wyposażenia stanowiska pracy dla osoby niepełnosprawnej dokonuje starosta na warunkach i w wysokości określonych umową zawartą z pracodawcą, z tym że zwrotowi nie podlegają koszty poniesione przed dniem zawarcia umowy.

Aktualność dodana przez: Jakub Solata (2018-08-02 12:44:13)
Data wydarzenia : 2018-08-07
Data publikacji : 2018-08-02

Pliki do pobrania

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup.katowice.pl/wydarzenie/407/pfron