BEZPŁATNE SZKOLENIE „Przedsiębiorcą być!”

BEZPŁATNE SZKOLENIE „Przedsiębiorcą być!”   w dniu  15.06.2018r. o  godz.10.00

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach wspólnie z  FUNDACJĄ TAX CARE organizuje w dniu 15 czerwca 2018r.   bezpłatne szkolenie   pn. „ Przedsiębiorcą być”  skierowane  dla osób zamierzających  podjąć działania związane z założeniem działalności gospodarczej.

Ramowy plan szkolenia  „Przedsiębiorcą być!”

• Rozpoczęcie działalności gospodarczej – korzyści z prowadzenia  własnej firmy, procedury związane z zakładaniem firmy – krok po kroku, obowiązki przedsiębiorcy, podstawowe przepisy prawa, dostępne formy prawne działalności  gospodarczej

• Finanse w firmie – podstawowe zasady księgowości, optymalizacja kosztów
w firmie - wprowadzenie, ulgi dla przedsiębiorców, kwestie podatkowe, wpływ środków trwałych na podatki

• Źródła finansowania  –  możliwości skorzystania z dostępnych form dofinansowania na start i rozwój działalności gospodarczej, wyszukiwanie  oraz i pozyskiwanie dotacji unijnych, pożyczki, kredyty dla firm

• Sukces czy porażka firmy – praktyczne podpowiedzi

· Biznesplan  własnej firmy – wprowadzenie

· Najczęstsze problemy polskich przedsiębiorców

· Co decyduje o sukcesie firmy?

· Jak wybrać odpowiednie biuro rachunkowe?

Po szkoleniu dodatkowo będzie można skorzystać z konsultacji indywidualnych z Trenerami Biznesu.

Szkolenie  odbędzie się w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Katowicach ul. Pośpiecha  14 – Sala Szkoleń II piętro i  zaczyna się o godz. 10.00. (planowany czas trwania szkolenia 2-3 godziny).

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc  - prosimy o telefoniczne zgłoszenie  swojego uczestnictwa  pod  nr tel.  /32/  259  82 63 lub  259 85 17 wew. 318  i  319 lub osobiście w pok.13  - I piętro w siedzibie urzędu.

Aktualność dodana przez: Jakub Solata (2018-05-29 08:34:44) , zredagowana przez: Jakub Solata (2018-05-30 10:21:22)
Data wydarzenia : 2018-06-15
Data publikacji : 2018-05-29

Adres: http://pup.katowice.pl/wydarzenie/403/bezplatne-szkolenie-%E2%80%9Eprzedsiebiorca-byc!%E2%80%9D