Nabór wniosków osób bezrobotnych o przeszkolenie w trybie indywidualnym

Z dniem 21.08.2018 r. Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

wznawia nabór wniosków osób bezrobotnych o przeszkolenie

w trybie indywidualnym oraz wniosków o sfinansowanie

kosztów egzaminu lub uzyskania licencji

w ramach środków Funduszu Pracy

Uwaga !

1. Wnioski rozpatrywane będą w zależności od ustalonego profilu pomocy, który określa zastosowanie w/w formy wsparcia.

2.Osoba uprawniona może skorzystać ze szkolenia/ egzaminu/ licencji tylko raz w roku kalendarzowym.

3. Koszt szkolenia indywidualnego w roku 2018 może wynieść maksymalnie 6.500,00 zł.

4. Wyklucza się:

• kursy języków obcych;

• kursy prawa jazdy kategorii B;

• kursy realizowane wyłącznie w formie e-lerningu

5.Szkolenia indywidualne będą realizowane  do dnia 30.11.2018r.  lub do wyczerpania limitu środków.

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach informuje, że nabór wniosków o przeszkolenie w trybie indywidualnym w zakresie prawa jazdy kat. C i kat. D wraz z kursem kwalifikacji wstępnej do przewozu rzeczy/osób

będzie prowadzony do dnia 31.08.2018r.

Warunkiem realizacji szkoleń w pozostałych zakresach będzie pozyskanie oferty szkoleniowej umożliwiającej zrealizowanie szkolenia do dnia 30.11.2018r. lub do wyczerpania limitu środków na rok 2018.

Nabór wniosków zostaje wstrzymany z dniem 12 października 2018r.

Aktualność dodana przez: Jakub Solata (2018-01-22 07:36:59) , zredagowana przez: Jakub Solata (2018-10-08 09:32:37)
Data wydarzenia : 2018-08-21
Data publikacji : 2018-08-20

Adres: http://pup.katowice.pl/wydarzenie/389/nabor-wnioskow-osob-bezrobotnych-o-przeszkolenie-w-trybie-indywidualnym