Nabór wniosków osób bezrobotnych o przeszkolenie w trybie indywidualnym

ogłasza nabór wniosków osób bezrobotnych o przeszkolenie

w trybie indywidualnym oraz wniosków o sfinansowanie

kosztów egzaminu lub uzyskania licencji

w ramach środków Funduszu Pracy

Termin naboru wniosków od 01.02.2018 r. do wyczerpania limitu środków.

Uwaga !

1. Wnioski rozpatrywane będą w zależności od ustalonego profilu pomocy, który określa zastosowanie w/w formy wsparcia.

2.Osoba uprawniona może skorzystać ze szkolenia/ egzaminu/ licencji tylko raz w roku kalendarzowym.

3. Koszt szkolenia indywidualnego w roku 2018 może wynieść maksymalnie 6.500,00 zł.

4. Wyklucza się:

• kursy języków obcych;

• kursy prawa jazdy kategorii B;

• kursy realizowane wyłącznie w formie e-lerningu

5.Szkolenia indywidualne będą realizowane  do dnia 30.11.2018r.  lub do wyczerpania limitu środków.`

Aktualność dodana przez: Jakub Solata (2018-01-22 07:36:59) , zredagowana przez: Jakub Solata (2018-01-22 08:48:59)
Data wydarzenia : 2018-02-01