Bezpłatne warsztaty z zakresu symulacji prowadzenia własnej firmy

Komunikat:

Bezpłatne warsztaty z zakresu symulacji prowadzenia własnej firmy

Referat Małych i Średnich Przedsiębiorstw, Wydział Obsługi Inwestorów, Urząd Miasta Katowice informuje o bezpłatnych warsztatach z zakresu symulacji prowadzenia własnej firmy.

Temat zajęć:
„Symulacyjna gra ekonomiczna” - Chłopska Szkoła Biznesu

Spotkanie odbędzie się z wykorzystaniem gry planszowej, prezentującej poszczególne etapy prowadzenia własnej firmy.
CEL GŁÓWNY: Nabycie podstawowej wiedzy i umiejętności związanych z prowadzeniem własnej firmy

PROWADZĄCY: Pan Bogdan Wołowczyk oraz Pani Anna Kupczak z Wojewódzkiego Urzędu Pracy

Data: 17 listopada 2017 r, godz.: 10:00 – 13:00 (piątek)

Miejsce: Budynek Urzędu Miasta Katowice, ul. Francuska 70, sala konferencyjna na 1 piętrze