DNI OTWARTE PORADNICTWA ZAWODOWEGO w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery (OTK)

OTK logo

DNI OTWARTE PORADNICTWA ZAWODOWEGO
 19 i 20 października 2017r.
 w Powiatowym Urzędzie Pracy w Katowicach
 w ramach   OGÓLNOPOLSKIEGO  TYGODNIA KARIERY 2017

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach organizuje  19 i 20 października 2017r.  DNI OTWARTE  PORADNICTWA ZAWODOWEGO w ramach  Ogólnopolskiego  Tygodnia Kariery  (OTK)

W bieżącym roku hasło przewodnie OTK brzmi: „ Ja na rynku pracy : moje talenty i moje kompetencje”.

Głównym celem przedsięwzięcia  jest   przekazanie  uczestnikom DNI  OTWARTYCH  wiedzy   dotyczącej  rozpoznawania  i określania własnych kompetencji  oraz  talentów  aby   podejmowane   decyzje zawodowe były trafne i   adekwatne do potrzeb  współczesnego  rynku pracy.

Zapraszamy do udziału : wszystkie osoby  zainteresowane  uzyskaniem pomocy  specjalistów z zakresu doradztwa zawodowego  w określeniu swoich kompetencji zawodowych i  zaplanowaniu  własnej ścieżki rozwoju zawodowego  oraz  osoby poszukujące pracy.

Program DNI OTWARTYCH:

• W dniu 19.10.2017r.  – od godz. 10.00 do godz.12.00 odbędzie się spotkanie  doradczo-szkoleniowe  pn.” Jak ocenić swój potencjał zawodowy ?”

Podczas spotkania każdy będzie mógł zmierzyć się z własnym potencjałem zawodowym i ocenić w jakiej dziedzinie jest najlepszy.

•  W dniu 20.10.2017 od godz. 10.00 do godz. 12.00 odbędzie się spotkanie  informacyjno-konsultacyjne pn. ”Co zrobić, aby zostać kreatorem swojej  drogi zawodowej?”

Podczas spotkania każdy uczestnik uzyska wiedzę jak najlepiej przygotować autoprezentację przed potencjalnym pracodawcą, dokumenty aplikacyjne, jak dobrze wypaść  na rozmowie kwalifikacyjnej.

Miejsce realizacji spotkań: Sala  Szkoleń ( II pięto) w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Katowicach ,ul.  Pośpiecha 14.

Liczba miejsc  jest ograniczona !!.
Zapisy  do udziału w spotkaniach przyjmowane  są do dnia 18.10.2017r. :

-  siedzibie urzędu  w pok. nr 11 i 13 ( I piętro)

-  telefonicznie pod nr telefonu : (32)  259 82 63 lub (32) 259 85 17
    lub (32) 259 95 03  wew. 318 , 319, 323

- e-mailowo na adres:  caz@pup.katowice.pl

Partnerami przedsięwzięcia są:  Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Wojewódzkiego  Urzędu  Pracy   w Katowicach  oraz  Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Katowicach .

Aktualność dodana przez: Jakub Solata (2017-10-13 11:31:32) , zredagowana przez: Ireneusz Kęsiak (2017-10-24 08:29:57)
Data wydarzenia : 2017-10-19
Data publikacji : 2017-10-13

Adres: http://pup.katowice.pl/wydarzenie/365/dni-otwarte-poradnictwa-zawodowego-w-ramach-ogolnopolskiego-tygodnia-kariery-(otk)