Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu

Internetowe targi pracy Silesia 2017 On-line Job Day

 

Poszukujesz wykwalifikowanych pracowników z państw UE/EOG?
Weź udział w Silesia 2017 On-line Job Day !

 

26 października 2017

9:00 – 15:00 (CET)

 

Serdecznie zapraszamy polskich pracodawców do udziału w internetowych targach pracy organizowanych w ramach sieci EURES pn. Silesia 2017 On-line Job Day, które odbędą się 26 października 2017 r. na stronie: https://www.europeanjobdays.eu/en/silesia-2017.

 

Głównym celem targów jest wsparcie polskich pracodawców z wybranych branż w dotarciu do osób poszukujących pracy z innych państw Unii Europejskiej, w tym Polaków, którzy wyemigrowali do pracy za granicę i myślą o powrocie do kraju. Wydarzenie koncentruje się na branżach, w których polscy pracodawcy wykazują zainteresowanie zatrudnieniem obywateli z innych państw UE tj.: IT, transport i logistyka, księgowość i finanse, elektroniczna i telefoniczna obsługa klienta, branża metalowa, BPO (outsourcing procesów biznesowych).

 

Jesteś polskim pracodawcą, który poszukuje pracownika z zagranicy?

 

Wydarzenie jest doskonałą okazją do promocji ofert pracy twojej firmy w całej Europie. Biorąc udział w  Silesia 2017 On-line Job Day masz szansę na pozyskanie kandydatów o poszukiwanych kwalifikacjach oraz różnorodnych kompetencjach językowych. Zarejestruj konto wystawcy, zarządzaj zamieszczanymi tam ogłoszeniami oraz projektami rekrutacyjnymi. W dniu 26 października br. w godzinach od 9:00 do 15:00 (CET) będziesz mógł porozmawiać z kandydatami za pośrednictwem indywidualnych chat’ów on-line. Targom będą towarzyszyły także ciekawe prezentacje video związane z mobilnością zawodową w obrębie UE/EFTA.

 

Do kogo skierowane jest to wydarzenie?

 

  • polskich pracodawców z ww. branż, którzy planują bezpośrednie zatrudnienie pracowników z państw UE/EOG i Szwajcarii, w tym polskich agencji zatrudnienia, które:
  • posiadają stosowny certyfikat uprawniający do prowadzenia tego typu działalności na terenie Polski oraz
  • podczas wydarzenia zaprezentują oferty pracy tymczasowej, a miejscem wykonywania pracy będzie teren Polski;
  • polskich firm, które po założeniu konta wystawcy opublikują aktualne oferty pracy;
  • obywateli UE/EOG lub Szwajcarii, w tym Polaków przebywających za granicą w tych państwach.

Jesteś zainteresowany udziałem?

 

Wejdź na stronę www.europeanjobdays.eu, wybierz zakładkę register/zarejestruj, a następnie w części Exhibitor kliknij w zakładkę create account i uzupełnij wszystkie pola oznaczone czerwoną gwiazdką. W tej części odznacz The Silesia 2017 Online Job Day - Work in Poland. Na zakończenie wybierz create new account, a następnie poczekaj. Sprawdzenie twoich danych może potrwać 1-2 dni.Po pozytywnej weryfikacji konta wystawcy, otrzymasz link aktywujący konto. Sprawdź wszystkie możliwości konta! Pamiętaj, że w dniu targów możesz prowadzić indywidualne rozmowy z kandydatami przy wykorzystaniu kamerki lub/i słuchawek (zalecane) lub używając jedynie klawiatury.

 

Ostateczny termin rejestracji polskich pracodawców upływa 17 października 2017 roku.

 

         Serdecznie zapraszamy!

 

Organizatorami wydarzenia są Wojewódzkie Urzędy Pracy w Katowicach oraz Opolu.

 

 

Aktualność dodana przez: inf (2017-10-03 10:01:50) , zredagowana przez: inf (2017-10-03 11:50:09)
Data wydarzenia : 2017-10-26
Data publikacji : 2017-10-03

Pliki do pobrania

Typ Nazwa pliku Dodano Rozmiar
Dokument PDF Plakat (.pdf 235.95kB) 2017-10-03 235.95kB Plik: Plakat.pdf (235.95kB)POBIERZ

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup.katowice.pl/wydarzenie/364/internetowe-targi-pracy-silesia-2017-on-line-job-day