Zasady refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy

Na podstawie przepisów Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 14 lipca 2017r. w sprawie dokonywania z Funduszu Pracy refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy oraz przyznawania środków na podjęcie działalności gospodarczej (Dz.U. z 2017r., poz. 1380) podmiot prowadzący działalność gospodarczą, niepubliczne przedszkole, niepubliczna szkoła, producent rolny, żłobek lub klub dziecięcy, podmiot świadczący usługi rehabilitacyjne może otrzymać refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy.

Aktualność dodana przez: Ireneusz Kęsiak (2017-08-18 08:09:24) , zredagowana przez: Ireneusz Kęsiak (2017-08-18 08:10:33)
Data wydarzenia : 2017-08-18
Data publikacji : 2017-08-18

Adres: http://pup.katowice.pl/wydarzenie/354/zasady-refundacji-kosztow-wyposa%C5%BCenia-lub-doposa%C5%BCenia-stanowiska-pracy