Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu

Agencja Rozwoju Lokalnego S.A. z Sosnowca informuje o realizowanym projekcie "Sprawna firma"

Agencja Rozwoju Lokalnego S.A. z Sosnowca informuje o realizowanym projekcie "Sprawna firma". Celem głównym projektu jest aktywizacja zawodowa i przybliżenie do rynku pracy 20 osób niepełnosprawnych po 30 roku życia (od dnia 30. urodzin) – w tym 11 kobiet i 9 mężczyzn –  z obszaru województwa śląskiego prowadząca do zwiększenia ich szans na rynku pracy i uzyskania przez nich samozatrudnienia (i utrzymania działalności przez minimum 12 miesięcy) do końca grudnia 2018 roku. Uczestnikami projektu będzie 20 osób (w tym minimum 11 kobiet) zamieszkałych (w rozumieniu Kodeksu Cywilnego) na terenie województwa śląskiego, spełniających łącznie poniższe kryteria tj.:

-       są w wieku powyżej 30 lat (od dnia 30. urodzin),

-       nie pracują, tj. są osobami bezrobotnymi lub osobami biernymi/nieaktywnymi zawodowo,

-       są osobami niepełnosprawnymi.

 

  W ramach projektu oferowane jest następujące wsparcie:

a)         szkolenia z zakresu prowadzenia firmy,

b)        doradztwo przed rozpoczęciem działalności gospodarczej,

c)         wsparcie finansowe na rozwój przedsiębiorczości (w wysokości 23 750,00 zł/osobę),

d)        podstawowe i przedłużone wsparcie pomostowe w postaci środków finansowych oraz usług doradczych m.in. w zakresie efektywnego wykorzystania dotacji (wyłącznie dla uczestników projektu, którzy w ramach projektu otrzymali wsparcie finansowe w postaci dotacji).

 

Dokumenty rekrutacyjne Kandydatów w ramach obecnie ogłoszonej drugiej edycji naboru będą przyjmowane do 28 lipca 2017 roku w Biurze Projektu w Sosnowieckim Parku Naukowo-Technologicznym. Pełna treść ogłoszenia o naborze znajduje się na stronie internetowej projektu:  www.spnt.sosnowiec.pl/sprawna-firma (ogłoszenie o naborze znajduje się w zakładce Aktualności).

 

KONTAKT: 

Magdalena Szot-Woźnikowska

Tel. 32 778 91 08

Fax. 32 778 91 09

 

Biuro Projektu „Sprawna firma”:

Sosnowiecki Park Naukowo-Technologiczny

ul. Wojska Polskiego 8

41-208 Sosnowiec

 

Realizator Projektu:

Agencja Rozwoju Lokalnego S.A.

ul. Teatralna 9

41-200 Sosnowiec

Aktualność dodana przez: Jakub Solata (2017-07-21 09:13:02)
Data wydarzenia : 2017-07-28
Data publikacji : 2017-07-21

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup.katowice.pl/wydarzenie/344/agencja-rozwoju-lokalnego-s-a-z-sosnowca-informuje-o-realizowanym-projekcie-sprawna-firma-