Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu

Bezpłatne konsultacje z doradcami podatkowymi

Bezpłatne konsultacje z doradcami podatkowymi

   

            Urząd Miasta Katowice organizuje w dniu 30 marca 2017r. bezpłatne konsultacje z doradcami podatkowymi Krajowej Izby Doradców Podatkowych w ramach Akcji Start Biznes, organizowanej przez Śląski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych.

 

            Osoba rozpoczynająca działalność gospodarczą lub dopiero planująca działalność może skorzystać z bezpłatnej porady podatkowej obejmującej m. in. zagadnienia dotyczące formy opodatkowania, użytkowania samochodu służbowego, obowiązku instalacji kas fiskalnych, współpracy z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych.

 

            Bezpłatne konsultacje odbędą się w godzinach 09.00-12.00 w budynku Urzędu Miasta Katowice przy ul. Francuskiej 70 w sali konferencyjnej na 1 piętrze.

 

Rejestracja mailowa: pawel.lisik@katowice.eu lub telefoniczna: 32 705 47 43

 

            Ilość miejsc jest ograniczona. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

Aktualność dodana przez: inf (2017-03-17 12:56:16)
Data wydarzenia : 2017-03-30
Data publikacji : 2017-03-17

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup.katowice.pl/wydarzenie/329/bezplatne-konsultacje-z-doradcami-podatkowymi