Jesteś tutaj: Strona główna
Statystyki graficzne BSI2011

ABC podejmowania działalności gospodarczej

W dniu 5 kwietnia 2017r. w godzinach 09.00 – 13.00 w Urzędzie Miasta Katowice odbędzie się szkolenie dla osób planujących otwarcie działalności gospodarczej. Szkolenie poprowadzi specjalista z Wojewódzkiego Urzędu Pracy.

Program szkolenia:

1. Możliwości finansowania działalności gospodarczej w ramach środków dostępnych
    w urzędach pracy, z Europejskiego Funduszu Społecznego i innych źródeł.
  2. Procedury podejmowania działalności gospodarczej. Omówienie formularza CEIDG-1 niezbędnego przy rejestracji indywidualnej działalności gospodarczej.
  3. Podatek dochodowy – formy opodatkowania.
  4. Podatek VAT i kasa fiskalna.
  5. Obowiązki i koszty związane z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych.

Szkolenie dedykowane jest wszystkim osobom zainteresowanym podjęciem działalności gospodarczej. Kierowane jest zarówno dla osób pracujących, uczących się, jak i bezrobotnych.

Miejsce szkolenia: Urząd Miasta Katowice, ul. Francuska 70 (sala konferencyjna na 1 piętrze)

Rejestracja mailowa: pawel.lisik@katowice.eu lub telefoniczna: 32 705 47 43

Ilość miejsc jest ograniczona. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

Aktualność dodana przez: Ireneusz Kęsiak (2017-03-17 12:53:03)
Data wydarzenia : 2017-04-05
Data publikacji : 2017-03-17

Adres: http://pup.katowice.pl/wydarzenie/328/abc-podejmowania-dzialalnosci-gospodarczej