Jesteś tutaj: Strona główna
Statystyki graficzne BSI2011

Szkolenie pn. „Moja własna Firma”

W dniu 21 marca 2017r. w godzinach 08.00- 12.00 w Urzędzie Miasta Katowice przy ul. Francuskiej 70 w sali szkoleń na I piętrze odbędzie się szkolenie pn. „Moja własna Firma”. Organizatorem szkolenia jest Urząd Miasta Katowice we współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy w Katowicach.

Celem szkolenia jest przekazanie uczestnikom niezbędnej wiedzy i umiejętności związanych  z prowadzeniem własnej firmy.

Szkolenie prowadzone będzie w oparciu o Business PLAY - symulację prowadzenia własnej działalności gospodarczej, w tym budowania przewagi konkurencyjnej, skutecznego zdobywania klientów, prowadzenia rozliczeń z Urzędem Skarbowym oraz Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, osiągania najlepszego wyniku finansowego.

Szkolenie zostanie przeprowadzone przez dwóch certyfikowanych trenerów „Business PLAY”. Trenerem wiodącym będzie prawnik, specjalista z zakresu przedsiębiorczości, zwolennik wdrażania innowacyjnych metod zakładania i prowadzenia przedsiębiorstwa. Każdy uczestnik na zakończenie otrzyma certyfikat ukończenia szkolenia.

Liczba uczestników: 15 osób (symulacja Business PLAY prowadzona będzie w 5 zespołach)

Uwaga: Liczba miejsc jest ograniczona – o udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisy prowadzone są w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Katowicach do 16 marca 2017r. w pok. nr 11 (1 piętro) lub pod numerem telefonu (32) 259-95-03  wew. 319.

Aktualność dodana przez: Ireneusz Kęsiak (2017-03-13 11:14:14) , zredagowana przez: Ireneusz Kęsiak (2017-03-13 12:56:50)
Data wydarzenia : 2017-03-21
Data publikacji : 2017-03-13

Adres: http://pup.katowice.pl/wydarzenie/327/szkolenie-pn-%E2%80%9Emoja-wlasna-firma%E2%80%9D