Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu

Bezpłatne warsztaty „Przedsiębiorcą Być!"

Dnia 09 marca 2017r. o godz. 16.00  w Urzędzie Miasta Katowice przy ul. Francuskiej 70 w sali konferencyjnej na I piętrze odbędą się warsztaty „Przedsiębiorcą Być!", podczas których będą poruszane takie kwestie jak formalne aspekty zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej, czy też dostępne na rynku źródła finansowania.   Wydarzenie jest organizowane w ramach ogólnopolskiej akcji „Twój biznes to Twoja Inicjatywa!", którego pomysłodawcą jest Fundacja Wspierania Przedsiębiorczości - Twoja Inicjatywa.

 

            „Przedsiębiorcą być!" to spotkanie, którego celem jest nie tylko edukacja osób w zakresie przedsiębiorczości, ale również skłanianie uczestników do odkrywania w sobie talentów, do prowadzenia biznesu. Podczas warsztatów Wolontariusze Fundacji, prowadząc kilkugodzinne spotkanie postarają się wyjaśnić uczestnikom prawne formy zakładanych firm, wpływ tej formy na rozliczane podatki a także na rodzaj prowadzonej księgowości. Opowiedzą także czym są środki  trwałe w firmie oraz udzieli informacji na temat praktycznych aspektów prowadzenia biznesu. Poruszony zostanie także temat dotacji unijnych. Każdy z uczestników będzie miał okazję odbycia bezpłatnych konsultacji.

Spotkanie to, poza dawką przydatnej wiedzy, jest również doskonałą okazją  do nawiązania relacji biznesowych, a także do weryfikacji i oceny prowadzonych dotychczas przedsięwzięć. A jeśli na działania brakuje nam funduszy to jest to idealne miejsce aby dowiedzieć się, czy prowadzona przez nas działalność ma szasnę na dofinansowanie na start i rozwój w postaci kredytu, pożyczki a może dotacji unijnej.

Wszystkich zainteresowanych pozyskaniem wiedzy w temacie przedsiębiorczości zapraszamy już dziś do rejestracji online: https://fundacja.taxcare.pl/wydarzenie/katowice-przedsiebiorca-byc-2/

Udział w warsztatach jest bezpłatny w związku z tym liczba miejsc jest ograniczona.

Aktualność dodana przez: Jakub Solata (2017-03-07 14:05:26)
Data wydarzenia : 2017-03-09
Data publikacji : 2017-03-07

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup.katowice.pl/wydarzenie/326/bezplatne-warsztaty-%E2%80%9Eprzedsiebiorca-byc!-