Nabór wniosków osób bezrobotnych o PRZESZKOLENIE w ramach środków Funduszu Pracy

ogłasza nabór wniosków osób bezrobotnych o przeszkolenie w trybie indywidualnym oraz wniosków o finansowanie kosztów egzaminu lub uzyskania licencji

w ramach środków Funduszu Pracy

Termin naboru wniosków – od 01.02.2017 r. do wyczerpania limitu środków

Szkolenia indywidualne będą realizowane  do dnia 30.11.2017r.  lub do wyczerpania limitu środków.

Wnioski rozpatrywane będą w zależności od ustalonego profilu pomocy , który określa zastosowanie w/w form wsparcia

Aktualność dodana przez: Ireneusz Kęsiak (2017-01-26 10:26:14) , zredagowana przez: Jakub Solata (2017-06-22 10:56:55)
Data wydarzenia : 2017-02-01
Data publikacji : 2017-01-26