Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu

Bezpłatne warsztaty "Przedsiębiorcą być!"

Bezpłatne warsztaty "Przedsiębiorcą być!"


W dniu 12 stycznia 2017r. o godz. 16:00 w budynku Urzędu Miasta Katowice przy ul. Francuskiej 70 odbędą się bezpłatne warsztaty z zakładania i finansowania własnej firmy "Przedsiębiorcą być!"


Formalne aspekty zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej, czy dostępne na rynku źródła finansowania to tylko niektóre tematy, jakie poruszane zostaną podczas warsztatów „Przedsiębiorcą być!". Spotkanie przy współpracy z Urzędem Miasta Katowice organizowane jest w ramach ogólnopolskiej akcji „Twój biznes to Twoja Inicjatywa!", którego pomysłodawcą jest Fundacja Twoja Inicjatywa! - Fundacja Wspierania Przedsiębiorczości.


„Przedsiębiorcą być!" to spotkanie, którego celem jest nie tylko edukacja osób w zakresie przedsiębiorczości, ale również skłanianie uczestników do odkrywania w sobie talentów, do prowadzenia biznesu. Prelegentami będą eksperci biznesowi z firmy TAX CARE –Mateusz oraz Przemysław Dudek, którzy prowadząc kilkugodzinne spotkanie postarają się wyjaśnić uczestnikom prawne formy zakładanych firm, wpływ tej formy na rozliczane podatki a także na rodzaj prowadzonej księgowości. Opowiedzą także czym są środki trwałe w firmie oraz udzielą informacji na temat praktycznych aspektów prowadzenia biznesu.


Spotkanie to, poza dawką przydatnej wiedzy, jest również doskonałą okazją do nawiązania relacji biznesowych, a także do weryfikacji i oceny prowadzonych dotychczas przedsięwzięć.


A jeśli na działania brakuje nam funduszy to jest to idealne miejsce aby dowiedzieć się, czy prowadzona przez nas działalność ma szasnę na dofinansowanie na start i rozwój w postaci kredytu, pożyczki a może dotacji unijnej.


Wszystkich zainteresowanych pozyskaniem wiedzy w temacie przedsiębiorczości zapraszamy już dziś do rejestracji online: http://fundacja.taxcare.pl/wydarzenie/katowice-przedsiebiorca-byc/

 

Udział w warsztatach jest bezpłatny w związku z tym liczba miejsc jest ograniczona.
Więcej na stronie http://twoja-inicjatywa.pl
oraz Facebooku: https://www.facebook.com/events/1802905833281070/

Aktualność dodana przez: inf (2017-01-11 12:13:42)
Data wydarzenia : 2017-01-12
Data publikacji : 2017-01-11

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup.katowice.pl/wydarzenie/311/bezplatne-warsztaty-przedsiebiorca-byc!-