Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu

Dzień Przedsiębiorczości za nami

 

Dzień Przedsiębiorczości za nami

 

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach wspólnie z Urzędem Miasta Katowice w ramach Światowego Dnia Przedsiębiorczości zorganizował 17 listopada 2016r. Dzień Przedsiębiorczości dla osób planujących uruchomienie własnej działalności gospodarczej oraz przedstawicieli Małych i Średnich Przedsiębiorstw (MŚP).

 

W ramach organizacji Dnia Przedsiębiorczości  zostały zrealizowane spotkania grupowe, które przeprowadzili przedstawiciele Wojewódzkiego Urzędu Pracy, Urzędu Miasta Katowice oraz Funduszu Górnośląskiego S.A.

 

Tematyka spotkań grupowych dotyczyła:

ABC uruchamiania  własnej działalności gospodarczej- w szczególności przygotowania biznesplanu, rejestracji własnej firmy

Zakresu działań i wsparcia dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw oraz dla osób otwierających własną firmę przez Referat MŚP przy Urzędzie Miasta Katowice

Form wsparcia, w tym finansowych rozpoczęcia  działalności gospodarczej

 

Uczestnicy Dnia Przedsiębiorczości mieli również  możliwość bezpłatnego skorzystania
z indywidualnych konsultacji z doradcami podatkowymi zKrajowej Izby  Doradców Podatkowych  na temat form opodatkowania działalności gospodarczej. 

 

Dzień Przedsiębiorczości odbył się w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Katowicach.

Wydarzenie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem.

 

Wszystkim osobom, które wzięły udział w Dniu Przedsiębiorczości dziękujemy za przybycie
a prelegentom oraz doradcom podatkowym - za zaangażowanie i przekazanie uczestnikom wielu cennych rad i wskazówek na temat uruchamiania i prowadzenia własnego biznesu.

 

 

Dzień przedsiębiorczości

Aktualność dodana przez: Jakub Solata (2016-11-25 11:58:15)
Data wydarzenia : 2016-11-17
Data publikacji : 2016-11-25

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup.katowice.pl/wydarzenie/309/dzien-przedsiebiorczosci-za-nami