Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu

Bezpłatne szkolenie „Przedsiębiorcą być!”

Dnia 23 listopada o godz. 16:00 w budynku Urzędu Miasta Katowice przy ul. Francuskiej 70 (sala konferencyjna na piętrze) odbędzie się bezpłatne szkolenie „Przedsiębiorcą być!”.

 

„Przedsiębiorcą być!” to spotkania, których celem jest  nie tylko edukacja osób w zakresie przedsiębiorczości, ale również skłanianie uczestników do odkrywania w sobie talentów biznesowych. Warsztaty kierowane są do osób planujących rozpocząć działalność gospodarczą lub osób już ją prowadzących, które szukają możliwości rozwoju swojego biznesu, pragną się doszkalać i nawiązywać nowe relacje biznesowe.

 

Wszystkich zainteresowanych pozyskaniem wiedzy w temacie przedsiębiorczości zapraszamy już dziś do rejestracji online: http://twoja-inicjatywa.pl/konferencja/katowice-przedsiebiorca-byc-3/

Więcej informacji: http://msp.katowice.eu

Aktualność dodana przez: inf (2016-11-21 12:49:59)
Data wydarzenia : 2016-11-23
Data publikacji : 2016-11-21

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup.katowice.pl/wydarzenie/308/bezplatne-szkolenie-%E2%80%9Eprzedsiebiorca-byc!%E2%80%9D