Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu

Silesia HR Trends 2016 z Targami Pracy i Kariery

Nagłówek Targi Pracy i Kariery

 

Silesia HR Trends 2016 z Targami Pracy i Kariery
24 listopada spotkanie przedsiębiorców, pracowników, studentów i HR-owców z woj. śląskiego

 

24 listopada 2016 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbędzie się druga edycja konferencji Silesia HR Trends. Na całodzienny program wydarzenia złożą się Targi Pracy i Kariery oraz debaty

i dyskusje z udziałem ekspertów, kontynuacja projektu EEC – Liderzy Przyszłości, a także gala z wręczeniem wyróżnień dla TOP Pracodawców Śląska.

 

Silesia HR Trends 2016 tworzą uzupełniające się części: konferencja, podczas której omawiane będą kluczowe zagadnienia związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi oraz targi pracy, które zgromadzą młode osoby zainteresowane rozwojem swojej kariery zawodowej. Wydarzeniami towarzyszącymi będą: spotkanie młodych liderów w ramach projektu EEC – Liderzy Przyszłości oraz wręczenie nagród dla TOP Pracodawców województwa śląskiego.

 

Wielopłaszczyznowe targi pracy i rozwoju osobistego podczas Silesia HR Trends umożliwią poznanie ofert największych pracodawców w regionie i będą okazją do spotkań z ekspertami oraz udziału w prezentacjach firm i warsztatach. Już podczas wydarzenia będzie można aplikować na różne stanowiska i zdobywać wymarzone miejsca pracy.

 

W ramach konferencji, 24 listopada 2016 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, przedstawiciele biznesu, samorządów, uczelni, agencji rekrutacyjnych i doradztwa personalnego oraz studenci dyskutować będą o bieżących, najbardziej istotnych zagadnieniach rynku pracy z naciskiem na takie obszary jak edukacja, w tym szkolnictwo zawodowe, kooperacja międzysektorowa i międzypokoleniowa, optymalizacja procesów, nowoczesne narzędzia wspierające zarządzanie obszarem HR.

 

Podczas zaplanowanych 12 sesji tematycznych ponad 500 osób debatować będzie o rozwoju osobistym, potencjale regionalnego rynku pracy i topowych zagadnieniach z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, takich jak: HR trendy 2016 i rynek pracy 2.0, oczekiwania pracodawców, pracowników, studentów i uczniów w dobie tzw. rynku pracownika, migracje zarobkowe, zawody przyszłości, rola państwa, pracodawców i samorządów
w rozwoju szkolnictwa zawodowego, wyzwania rekrutacyjne, demograficzne, employer branding, rekrutacja
w mediach społecznościowych, BPO w regionie, home-office i zarządzanie zespołem, a także sesje dla młodych liderów i wszystkich zainteresowanych karierą w biznesie.

 

Silesia HR Trends 2016 to także platforma dialogu z młodym pokoleniem – studentami, którzy wkraczają na rynek pracy. Wydarzenie zostanie rozszerzone o działania towarzyszące, takie jak projekt EEC – Liderzy Przyszłości (EEC – Leaders of Tomorrow). Celem przedsięwzięcia, które zostało zainicjowane i towarzyszy kolejnym edycjom Europejskiego Kongresu Gospodarczego, jest kreowanie i promowanie aktywnej postawy obywatelskiej oraz zwiększenie zaangażowania młodych osób w życie publiczne. Projekt, to także próba rozbudzenia międzypokoleniowego dialogu i tworzenia nowego kapitału społecznego.

 

Konferencję Silesia HR Trends 2016 zakończy gala wręczenia nagród dla 10 TOP Pracodawców Śląska. Celem organizowanego drugi rok z rzędu konkursu jest wyłonienie firm, które łączą wpływ na rozwój gospodarczy regionu z ważną rolą rynku pracy, wyznaczają trendy w zarządzaniu zasobami ludzkimi, a także są liderami wśród pracodawców. Do 4 listopada br. można zgłaszać spółki małe (do 50 pracowników), średnie (do 150 pracowników) oraz duże (powyżej 150 pracowników), które zasługują na miano Top Pracodawcy Śląska. Prawo zgłoszenia ma każda firma, samorząd w woj. śląskim oraz każdy urząd pracy w regionie.

 

Konferencja Silesia HR Trends odbędzie się 24 listopada 2016 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Organizatorem wydarzenia jest Grupa PTWP, wydawca Miesięcznika Gospodarczego Nowy Przemysł, portali takich jak m.in.: wnp.pl, PulsHR.pl oraz Portalsamorzadowy.pl i organizator Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach.

 

Silesia HR Trends w Katowicach to największe spotkanie branży human resources w województwie śląskim.
W konferencji weźmie udział około 500 gości, przedstawicieli samorządów województwa śląskiego, pracodawców, organizacji przedsiębiorców, środowisko akademickie, reprezentanci firm doradczych, branży HR i niezależni eksperci.

Wydarzenia towarzyszące konferencji Silesia HR Trends 20156 to Targi Pracy i Kariery dla 5 tys. uczestników, Projekt EEC – Liderzy Przyszłości oraz gala wręczenia nagród TOP 10 Pracodawców Województwa Śląskiego.

Organizatorem wydarzenia jest Grupa PTWP SA, inicjator i od 2009 roku organizator Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach, największej konferencji biznesowej w Europie Centralnej, uznanej za forum jednej z najbardziej reprezentatywnych dyskusji o przyszłości Europy.

Zapraszamy na stronę: http://www.silesiahr.pl/pl/

Więcej informacji o organizatorze – Grupa PTWP SA – www.ptwp.pl

Aktualność dodana przez: Jakub Solata (2016-11-21 09:54:26)
Data wydarzenia : 2016-11-24
Data publikacji : 2016-11-21

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup.katowice.pl/wydarzenie/307/silesia-hr-trends-2016-z-targami-pracy-i-kariery