Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu

Bezpłatne konsultacje z doradcą podatkowym Krajowej Izby Doradców Podatkowych

Dnia 27 października, w godzinach od 09.00 do 12.00 w Budynku Urzędu Miasta Katowice, Rynek 1, sala 103, piętro I odbędą się Bezpłatne konsultacje z doradcą podatkowym Krajowej Izby Doradców Podatkowych.
           W ramach Akcji Start Biznes, organizowanej przez Śląski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych, osoba rozpoczynająca działalność gospodarczą może skorzystać z bezpłatnej porady podatkowej. Celem akcji jest wspieranie przedsiębiorców przez śląskich doradców podatkowych. Usługa doradztwa podatkowego, świadczona w ramach programu „START BIZNES" będzie obejmować jednorazową poradę podatkową, dotyczącą optymalizacji przy wyborze formy opodatkowania. Przedsiębiorca nie ponosi kosztów ww. jednorazowej porady.

Informacje:  http://www.slaski.kidp.pl/ i http://msp.katowice.eu.

 

 

 

Aktualność dodana przez: Jakub Solata (2016-10-24 13:46:31)
Data wydarzenia : 2016-10-27
Data publikacji : 2016-10-24

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup.katowice.pl/wydarzenie/304/bezplatne-konsultacje-z-doradca-podatkowym-krajowej-izby-doradcow-podatkowych