Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu

II edycja programu Młody Przedsiębiorca w Nowoczesnym Mieście.

Młody Przedsiębiorca w Nowoczesnym Mieście

 

 

Forum Młodych i Forum Młodych Przedsiębiorców Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach zaprasza do udziału w II edycji programu Młody Przedsiębiorca w Nowoczesnym Mieście.

 

Program jest bezpłatny dla uczestników i jest dobrym sposobem na wzmocnienie kompetencji biznesowych beneficjentów dotacji na założenie własnych firm.

 

Do Programu zapisać się mogą osoby do 35 roku życia (urodzone nie wcześniej niż w 1980r.), prowadzące jednoosobowe działalności gospodarcze lub spółki (właściciel, współwłaściciel) nie dłużej niż 3 lata (firmy założone nie wcześniej niż w styczniu 2012r.).

 

Podstawowym elementem Programu jest cykl spotkań Mała Firma ALL INCLUSIVE. Zainteresowani będą mogli wziąć udział w sierpniowych i wrześniowych warsztatach poświęconych kolejno tematyce przywództwa w dniu 20.08.2015r. i Public Relations w dniu 24.09.2015r.

 

Po raz drugi odbędzie się konkurs Młody Przedsiębiorca Roku, którego finał będzie mieć miejsce w ramach Europejskiego Forum Młodych Przedsiębiorców podczas V Ekonomicznego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach (12-14.10.2015r.)

 

 

 

Szczegółowe informacje oraz zapisy na stronie internetowej www.mlodyprzedsiebiorca.org

Udział w wydarzeniach jest bezpłatny po uprzedniej rejestracji.

Aktualność dodana przez: inf (2015-07-31 14:25:37) , zredagowana przez: inf (2015-07-31 14:27:06)
Data wydarzenia : 2015-07-31
Data publikacji : 2015-07-31

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup.katowice.pl/wydarzenie/257/ii-edycja-programu-mlody-przedsiebiorca-w-nowoczesnym-miescie-