Informacja dla pracodawców dot. zapotrzebowania na środki Krajowego Funduszu Szkoleniowego

Informacja dla pracodawców dot.  zapotrzebowania  na środki  Krajowego Funduszu Szkoleniowego  na rok 2015r.

Celem rozeznania zapotrzebowania na środki  KFS  w  roku 2015  przeznaczonych na kształcenie ustawiczne, zapraszamy  pracodawców,którzy zamierzają  zainwestować w podnoszenie kompetencji własnych lub kompetencji swoich pracowników (dotyczy osób w wieku powyżej 45 roku życia) do składania w formie pisemnej w terminie do 21 stycznia 2015r.  na adres Powiatowego Urzędu Pracy w Katowicach informacji  z wyszczególnieniem:

• formy wsparcia
  • liczby osób do objęcia daną formą wsparcia
  • wraz z oszacowaniem  kosztów  planowanego kształcenia ustawicznego.

Jednocześnie informujemy ,że nabór wniosków o przyznanie środków  z Krajowego Funduszu Szkoleniowego na sfinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawcy  zostanie ogłoszony na stronie Powiatowego Urzędu Pracy w Katowicach z chwilą otrzymania limitu środków przeznaczonych na ten cel.

Aktualność dodana przez: inf (2015-01-08 08:58:19) , zredagowana przez: inf (2015-01-08 08:59:36)
Data wydarzenia : 2015-01-08
Data publikacji : 2015-01-08

Adres: http://pup.katowice.pl/wydarzenie/221/informacja-dla-pracodawcow-dot-zapotrzebowania-na-srodki-krajowego-funduszu-szkoleniowego