Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu

Informacja dla pracodawców dot. zapotrzebowania na środki Krajowego Funduszu Szkoleniowego

Informacja dla pracodawców dot.  zapotrzebowania  na środki  Krajowego Funduszu Szkoleniowego  na rok 2015r.

 

Celem rozeznania zapotrzebowania na środki  KFS  w  roku 2015  przeznaczonych na kształcenie ustawiczne, zapraszamy  pracodawców,którzy zamierzają  zainwestować w podnoszenie kompetencji własnych lub kompetencji swoich pracowników (dotyczy osób w wieku powyżej 45 roku życia) do składania w formie pisemnej w terminie do 21 stycznia 2015r.  na adres Powiatowego Urzędu Pracy w Katowicach informacji  z wyszczególnieniem:

  • formy wsparcia
  • liczby osób do objęcia daną formą wsparcia
  • wraz z oszacowaniem  kosztów  planowanego kształcenia ustawicznego.

         Jednocześnie informujemy ,że nabór wniosków o przyznanie środków  z Krajowego Funduszu Szkoleniowego na sfinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawcy  zostanie ogłoszony na stronie Powiatowego Urzędu Pracy w Katowicach z chwilą otrzymania limitu środków przeznaczonych na ten cel.

Aktualność dodana przez: inf (2015-01-08 08:58:19) , zredagowana przez: inf (2015-01-08 08:59:36)
Data wydarzenia : 2015-01-08
Data publikacji : 2015-01-08

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup.katowice.pl/wydarzenie/221/informacja-dla-pracodawcow-dot-zapotrzebowania-na-srodki-krajowego-funduszu-szkoleniowego