Zaproszenie do składania ofert szkoleniowych

logo Kapitał Ludzki, logo EFS

W zawiązku z planowaną realizacją szkoleń zawodowych w ramach projektu „Aktywne Katowiczanki” / projekt współfinansowany ze środków z Europejskiego Funduszu Społecznego” Poddz. 6.1.1. PO KL / Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach zaprasza do złożenia oferty cenowej z uwzględnieniem poniższych warunków – zgodnie ze wskazanymi kierunkami szkoleń:

• Księgowość z obsługą programów Symfonia i Płatnik
  • Kosmetyka
  • Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym
  • Pracownik administracyjno – biurowy z obsługą komputera
  • Sprzedawca z obsługą kasy fiskalnej

W przypadku pytań lub wątpliwości osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny - specjaliści d/s rozwoju zawodowego pod numerem 32/2599503  wew. 202, 203, 204, 205.

Aktualność dodana przez: Jakub Solata (2014-07-10 13:23:44) , zredagowana przez: Jakub Solata (2014-07-10 13:38:14)
Data wydarzenia : 2014-07-25
Data publikacji : 2014-07-10

Adres: http://pup.katowice.pl/wydarzenie/204/zaproszenie-do-skladania-ofert-szkoleniowych