Nabór wniosków o przeszkolenie, finansowanie kosztów egzaminu lub uzyskania licencji

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach ogłasza nabór ze środków Funduszu Pracy:

• wniosków o przeszkolenie w trybie indywidualnym,
  • wniosków o finansowanie kosztów egzaminu lub uzyskania licencji.

Termin naboru wniosków – od dnia 03.02.2014r. do wyczerpania limitu środków
w Biurze Podawczym ( wysoki parter, strona lewa ) w godzinach od 8.00 do 14.00

Wnioski o przeszkolenie będą rozpatrywane zgodnie z zasadami i kryteriami oceny wniosku o indywidualne szkolenie.

Jednocześnie informujemy, że w 2014 roku nie będą finansowane:

• studia podyplomowe
  • pożyczki szkoleniowe
  • przygotowanie zawodowe dorosłych
  • koszty dojazdu na szkolenia
  • koszty opieki nad dzieckiem lub dziećmi do lat 7/osobą zależną

Aktualność dodana przez: Jakub Solata (2014-01-29 12:17:29) , zredagowana przez: Jakub Solata (2018-04-11 10:17:53)
Data wydarzenia : 2014-02-03
Data publikacji : 2014-01-29

Adres: http://pup.katowice.pl/wydarzenie/165/nabor-wnioskow-o-przeszkolenie-finansowanie-kosztow-egzaminu-lub-uzyskania-licencji