Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu

Targi Pracy

 

       

        W dniu 9.10.2013 odbyła się XVII edycja Targów Pracy zorganizowanych przez Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach wspólnie z Centrum Kultury Katowice im. Krystyny Bochenek. Na tegoroczne Targi Pracy przybyło blisko 800 osób bezrobotnych i poszukujących pracy.

 

        Na 56 stoiskach Wystawcy (pracodawcy z terenu województwa śląskiego, Powiatowe Urzędy Pracy, Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach, Agencje Pośrednictwa Pracy, Młodzieżowe Biura Pracy OHP), zaprezentowali w sumie 3041 ofert pracy oraz 60 ofert szkoleniowych i kursowych .

 

        Podczas trwania Targów odbyły się prelekcje prowadzone przez Liderów Klubu Pracy przygotowujące do korzystania z różnych źródeł informacji o ofertach pracy w procesie poszukiwania zatrudnienia, prelekcja przygotowująca do sporządzania profesjonalnej wizytówki zawodowej, a także prelekcje na temat przygotowania się do udziału w rozmowie rekrutacyjnej z potencjalnym pracodawcą.

 

        Oferty pracy, zaprezentowane na Targach Pracy dotyczyły głównie branż: handlowej, budowlanej, produkcyjnej i usługowej.

 

 

 

        Oferty ośrodków szkoleniowych dotyczyły możliwości przeszkolenia w zakresie transportu, logistyki, gospodarki magazynowej, opieki nad osobami starszymi, chorymi, w żłobku lub klubie dziecięcym, obsługi komputera oraz z zakresu operatorów maszyn i sprzętu budowlanego.

 

 

 

Dziękujemy Wystawcom i uczestnikom za udział w zorganizowanym przedsięwzięciu.

 

 

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego-

Poddziałanie 6.1.2 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki

 

 

Aktualność dodana przez: Jakub Solata (2013-10-17 11:07:37)
Data wydarzenia : 2013-10-17
Data publikacji : 2013-10-17

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup.katowice.pl/wydarzenie/142/targi-pracy