Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu

Klaser przedsiębiorczości migrantów powrotnych

 ZAPROSZENIE   
    do udziału w bezpłatnym projekcie
    pn. „ Klaser przedsiębiorczości  migrantów powrotnych”

 

 

Realizator projektu - Stowarzyszenie "Wspólnota Polska"- zaprasza mieszkańców woj. śląskiego do wzięcia udziału w bezpłatnym projekcie "Klaster przedsiębiorczości migrantów powrotnych", współfinansowanym przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych.

Projekt skierowany jest do osób, które powróciły do Polski z zagranicy po 1 maja 2004 r. i przebywały przez minimum 3 miesiące w jednym z następujących krajów: Austrii, Niemczech, USA, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Armenii, Mołdawii, Uzbekistanie, Holandii, Hiszpanii, Włoszech, Belgii, Grecji, Rosji, Kazachstanie, Kirgistanie.

Więcej informacji znajdą Państwo w poniższym załączniku.

Aktualność dodana przez: Jakub Solata (2013-10-04 12:24:29)
Data wydarzenia : 2013-09-30
Data publikacji : 2013-09-30

Pliki do pobrania

Typ Nazwa pliku Dodano Rozmiar
Dokument PDF Klaser przedsiębiorczości migrantów powrotnych (.pdf 296.74kB) 2013-10-04 296.74kB Plik: Klaser przedsiębiorczości  migrantów powrotnych.pdf (296.74kB)POBIERZ

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup.katowice.pl/wydarzenie/137/klaser-przedsiebiorczosci-migrantow-powrotnych