Nabór wniosków ze środków PFRON - szkolenia dla osób niepełnosprawnych poszukujących pracy

ogłasza nabór ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

wniosków o przeszkolenie w trybie indywidualnym dla osób niepełnosprawnych poszukujących pracy,

nie pozostających w zatrudnieniu.

Termin naboru wniosków – 01.07.2013 r. - 12.07.2013 r.

Termin naboru wniosków ulega przedłużeniu do dnia 31.07.2013 r.

Wniosek będzie zakwalifikowany do realizacji pod warunkiem uzasadnienia przez Wnioskodawcę celowości szkolenia poprzez złożenie deklaracji zatrudnienia lub podjęcia własnej działalności gospodarczej w zakresie kwalifikacji zawodowych uzyskanych po wnioskowanym szkoleniu.

Warunkiem pozytywnego rozpatrzenia wniosku jest uzyskanie pozytywnej opinii specjalisty ds. rozwoju zawodowego oraz doradcy zawodowego.

Wnioski realizowane będą do wyczerpania limitu środków przyznanych na realizację szkoleń z PFRON.

W przypadku przekroczenia limitu środków wnioski do realizacji zostaną wyłonione w drodze losowania.

Osoby zakwalifikowane do udziału w szkoleniu muszą uzyskać pozytywną opinię lekarza medycyny pracy lub psychologa.

Aktualność dodana przez: Iwona Gadomska-Dysy (2013-06-27 16:47:25) , zredagowana przez: Jakub Solata (2018-04-11 10:14:18)
Data wydarzenia : 2013-06-27
Data publikacji : 2013-06-27

Adres: http://pup.katowice.pl/wydarzenie/127/nabor-wnioskow-ze-srodkow-pfron-szkolenia-dla-osob-niepelnosprawnych-poszukujacych-pracy