Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu

TARGI INNOWACJI I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI 4 FUTURE

TARGI INNOWACJI I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI 4 FUTURE
w ramach projektu "Forum Parków Naukowych i Technologicznych"

 

               Realizatorem projektu jest Dolnośląski Park Innowacji i Nauki S.A. w partnerstwie ze  Stowarzyszeniem Organizatorów Ośrodków Innowacji i Przedsiębiorczości w Polsce oraz Województwem Dolnośląskim.

 

Celem projektu jest stworzenie forum wymiany doświadczeń pomiędzy funkcjonującymi w poszczególnych regionach ośrodkami przedsiębiorczości i innowacyjności oraz klastrami. Targi organizowane w ramach projektu "Forum Parków Naukowych i Technologicznych" umożliwią bezpłatną prezentację produktów, usług i projektów lokatorom tych ośrodków i członkom klastrów, nie tylko w celu pozyskania nowych kontaktów biznesowych, ale również na rzecz przybliżenia szerokiej publiczności działalności Instytucji Otoczenia Biznesu (IOB) i klastrów.  

 

Akces uczestnictwa w Targach w charakterze wystawców może zgłosić każda firma ulokowana w parku lub inkubatorze lub członek klastra z branż m.in takich jak: badania naukowe i prace rozwojowe, biotechnologia i farmakologia, budownictwo, doradztwo biznesowe i prawne, działalność usługowa w zakresie informacji, działalność związana z oprogramowaniem i doradztwem w zakresie informatyki, elektronika i elektrotechnika, finanse i ubezpieczenia, ICT, medycyna, nanotechnologie i teletechnika, produkcja instrumentów medycznych, precyzyjnych i optycznych, produkcja komputerów, wyrobów elektronicznych i optycznych, technologie materiałowe, wytwarzanie urządzeń i maszyn produkcyjnych.

Formularz internetowy do rejestracji wystawców oraz szczegółowe informacje dostępne są na stronie http://targi4future.pl

Udział w Targach jest bezpłatny, ale stanowi dla przedsiębiorcy pomoc de minimis.

Targi Innowacji i Przedsiębiorczości 4 FUTURE połączone będą ze spotkaniami kooperacyjnymi, w trakcie których odbywać się będą także warsztaty merytoryczne prowadzone przez ekspertów z różnych dziedzin.

Termin i miejsce Targów Innowacji i Przedsiębiorczości 4 FUTURE:


Targi odbędą się w dniach 19-20 czerwca 2013r. w Krakowie, al. Jana Pawła II 41e
w Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnym COMARCH

Zgłoszenia na Targi w Krakowie przyjmowane są do 12 czerwca 2013r.

 

Targi dla osób odwiedzających są imprezą niebiletowaną- wstęp jest wolny. Na Targi organizator zaprasza w charakterze osób odwiedzających wszystkich zainteresowanych:

  • założeniem pierwszej firmy,
  • pracą badawczą nad projektami przeznaczonymi do wdrożenia,
  • współpracą z uczelniami wyższymi w ramach rozwoju swojego biznesu,
  • trendami na rynku, szczególnie w zakresie innowacyjnej działalności.


Godziny otwarcia Targów:     I dzień: 12:00 - 18:00
                                        II dzień: 09:00 – 15:00

Więcej inforamcji na temat Targów i spotkań kooperacyjnych można uzyskać na stronie internetowej: http://targi4future.pl

Aktualność dodana przez: Jakub Solata (2013-06-10 12:04:35) , zredagowana przez: Jakub Solata (2013-06-10 12:18:29)
Data wydarzenia : 2013-06-19
Data publikacji : 2013-06-05

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup.katowice.pl/wydarzenie/124/targi-innowacji-i-przedsiebiorczosci-4-future