Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju

 

Projekt realizowany w ramach programu „Kreator Innowacyjności – wsparcie innowacyjnej przedsiębiorczości akademickiej” jest współfinansowany ze środków Narodowego Centrum Badań i Rozwoju

 

 

Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach od lutego realizuje projekt „Kreator innowacyjności - wsparcie innowacyjnej przedsiębiorczości akademickiej”.

 

Projekt jest ukierunkowany na promocję idei przedsiębiorczości oraz wspieranie jego uczestników w zakładaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej. Celem projektu jest zmniejszenie barier w zakładaniu działalności gospodarczej i wsparcie osób zainteresowanych przedsiębiorczością.

 

Uczestnicy projektu otrzymują wsparcie w postaci szkoleń oraz doradztwa indywidualnego. Osoby zainteresowane przedsiębiorczością mogą uczestniczyć w szkoleniach o takiej tematyce jak: biznesplan, marketing, inwestycje i rozwój, ochrona własności intelektualnej oraz finanse i rachunkowość. Uczestnicy projektu mogą również korzystać z doradztwa księgowego, prawnego i doradztwa w zakresie ochrony własności intelektualnej.

 

Beneficjent, który otworzy działalność gospodarczą w okresie trwania projektu ma możliwość uzyskania wsparcia w postaci dofinansowania usług księgowych, co w praktyce daje mu 10 miesięcy bezpłatnej obsługi księgowej.

 

Szczegółowych informacji na temat projektu oraz możliwości otrzymania dofinansowania usług księgowych udziela Pan Szymon Janecki, tel.: 32 359 22 15 mail: szymon.janecki@us.edu.pl

 

 

Akademicki Punkt Informacji Biznesowej

Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach

 

40-007 Katowice, ul. Bankowa 14,

segment D, pokój 417

tel. 32 359 22 15Aktualność dodana przez: Jordan Barański (2012-12-03 10:44:38) , zredagowana przez: Agencja Interaktywna Hulio (2012-12-04 09:56:39)
Data wydarzenia : 2012-12-03
Data publikacji : 2012-12-03

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup.katowice.pl/wydarzenie/100/narodowe-centrum-badan-i-rozwoju