Jesteś tutaj: Strona główna
Statystyki graficzne BSI2011

Wydarzenia Kanał RSS: Wydarzenia

Bezpłatne szkolenie „Przedsiębiorcą być!”

Dnia 23 listopada o godz. 16:00 w budynku Urzędu Miasta Katowice przy ul. Francuskiej 70 (sala konferencyjna na piętrze) odbędzie się bezpłatne szkolenie „Przedsiębiorcą być!”.

Konsultacje z przedstawicielem Straży Granicznej dot. legalności zatrudnienia.

Od dnia 16 listopada 2016r. w każdą środę od godziny 12.00 do 13.30 zapraszamy do Sali Pracodawców I piętro tut. Urzędu na bezpłatne konsultacje z funkcjonariuszem Straży Granicznej z Placówki w Rudzie Śląskiej.

8 Ogólnopolski Tydzień Kariery 2016 zakończony

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach w ramach 8 Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery zorganizował 21 października 2016r. Dzień Otwarty dla osób zainteresowanych zaplanowaniem i realizacją własnej ścieżki rozwoju zawodowego oraz poszukujących pracy. Motto przewodnie OTK 2016 brzmiało „ Bądź autorem swojej kariery”.

Bezpłatne konsultacje z doradcą podatkowym Krajowej Izby Doradców Podatkowych

Dnia 27 października, w godzinach od 09.00 do 12.00 w Budynku Urzędu Miasta Katowice, Rynek 1, sala 103, piętro I odbędą się Bezpłatne konsultacje z doradcą podatkowym Krajowej Izby Doradców Podatkowych.