Jesteś tutaj: Strona główna
Statystyki graficzne BSI2011

Wydarzenia Kanał RSS: Wydarzenia

Bezpłatne konsultacje z doradcami podatkowymi

Urząd Miasta Katowice organizuje w dniu 30 marca 2017r. bezpłatne konsultacje z doradcami podatkowymi Krajowej Izby Doradców Podatkowych w ramach Akcji Start Biznes, organizowanej przez Śląski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych.

Szkolenie pn. „Moja własna Firma”

W dniu 21 marca 2017r. w godzinach 08.00- 12.00 w Urzędzie Miasta Katowice przy ul. Francuskiej 70 w sali szkoleń na I piętrze odbędzie się szkolenie pn. „Moja własna Firma”. Organizatorem szkolenia jest Urząd Miasta Katowice we współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy w Katowicach.

Bezpłatne warsztaty „Przedsiębiorcą Być!"

Dnia 9 marca 2017r. o godz. 16.00  w Urzędzie Miasta Katowice przy ul. Francuskiej 70 w sali konferencyjnej na I piętrze odbędą się warsztaty „Przedsiębiorcą Być!"

Nabór wniosków pracodawców o przyznanie środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach informuje o naborze wniosków Pracodawców o przyznanie środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego na sfinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców w ramach posiadanego limitu środków na rok 2017.
Termin naboru wniosków – 24.03.2017r. w godzinach od 7.30 do 14.30

Przyjmowanie wniosków w dniu 24.03.2017 r. w wyżej wymienionych godzinach.