Wydarzenia Kanał RSS: Wydarzenia

Nabór wniosków z Rezerwy Ministra - staże 45+

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach ogłasza nabór ze środków „rezerwy” Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej
wniosków o zawarcie umowy o zorganizowanie stażu dla osób bezrobotnych w wieku 45 lat i powyżej

Ponowny nabór wniosków KFS

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach informuje o ponownym naborze wniosków Pracodawców o przyznanie środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego

"Pomoc dla Seniora"

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach przyjmuje zapisy dla mieszkańców Katowic do udziału w programie "Pomoc dla Seniora"

BEZPŁATNE SZKOLENIE „Przedsiębiorcą być!”

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach wspólnie z FUNDACJĄ TAX CARE organizuje w dniu 15 czerwca 2018r. bezpłatne szkolenie pn. „ Przedsiębiorcą być” skierowane dla osób zamierzających podjąć działania związane z założeniem działalności gospodarczej.