Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu

Restart kariery

„Restart kariery”

Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Poddziałania 8.1.2 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

 

Termin realizacji: 01.05.2013r. - 30.04.2015r.

 

Wartość projektu: 881 661,61 zł

 

Celem projektu było wsparcie 60 osób zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Katowicach, zwolnionych z przyczyn dotyczących zakładu pracy w okresie nie dłuższym niż 6 miesięcy przed przystąpieniem do projektu, w zakresie samozatrudnienia lub nabycia/podwyższenia kwalifikacji zawodowych.

W ramach projektu uczestnicy skorzystali z następujących form wsparcia:

  • stażu (trwającego przez okres 6 miesięcy, celem zdobycia doświadczenia w pracy w nowym zawodzie) – 18 osób
  • szkolenia zawodowego (kierunki szkoleń zostały wybrane adekwatnie do potrzeb i możliwości uczestników z IPD i analizy zapotrzebowania na kwalifikacje w regionie) – 29 osób
  • jednorazowo przyznanych środków finansowych na uruchomienie firmy połączonych z możliwością uzyskania wsparcia pomostowego przez okres pierwszych 6 miesięcy – 10 osób
Strona dodana przez: inf (2015-07-13 12:14:20)

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup.katowice.pl/strona/restart-kariery/349