Jesteś tutaj: Strona główna » Dla bezrobotnych i poszukujących pracy » Oferty pracy inne » Projekty realizowane przez PFRON
Statystyki graficzne BSI2011

Projekty realizowane przez PFRON

PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ PFRON

PRZY UDZIALE ŚRODKÓW UE

 

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych jest beneficjentem systemowym Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007 – 2013 w ramach Priorytetu I – Zatrudnienie i integracja społeczna, Działania 1.3 - Ogólnopolskie programy integracji i aktywizacji zawodowej, Poddziałania 1.3.6 - PFRON – projekty systemowe. Ogólnokrajowe i ponadregionalne projekty aktywizacji zawodowej i integracji społecznej, skierowane są do osób niepełnosprawnych i ich otoczenia ze szczególnym uwzględnieniem wykorzystania nowoczesnych technologii oraz projektów promujących elastyczne i innowacyjne formy zatrudnienia.

Projekty są realizowane w partnerstwie z ponad dwudziestoma organizacjami z całej Polski. Każda z organizacji posiada wieloletnie doświadczenie w rehabilitacji społecznej i zawodowej osób niepełnosprawnych ze środków krajowych bądź własnych, a także z wykorzystaniem środków Unii Europejskiej. W ramach partnerstwa organizacje wnoszą do współrealizowanych projektów zdobyte dotychczas doświadczenie, zasoby ludzkie w postaci kadry specjalistów oraz zaplecze techniczne.

 

Więcej informacji na stronie:

           http://www.pfron.org.pl/portal/pl/316/Projekty_realizowane_obecnie.html

 

 

 

Strona dodana przez: Bogusław Starzyczny (2013-09-24 10:17:31)
Zredagowana przez: Bogusław Starzyczny (2013-09-24 10:26:26)

Pliki do pobrania

Typ Nazwa pliku Dodano Rozmiar
Dokument PDF Projekty realizowane przez PFRON przy udziale środków UE 2013-09-24 176.94kB POBIERZ

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup.katowice.pl/strona/projekty-realizowane-przez-pfron/322