Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu

Projekty realizowane przez PFRON

PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ PFRON

PRZY UDZIALE ŚRODKÓW UE

 

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych jest beneficjentem systemowym Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007 – 2013 w ramach Priorytetu I – Zatrudnienie i integracja społeczna, Działania 1.3 - Ogólnopolskie programy integracji i aktywizacji zawodowej, Poddziałania 1.3.6 - PFRON – projekty systemowe. Ogólnokrajowe i ponadregionalne projekty aktywizacji zawodowej i integracji społecznej, skierowane są do osób niepełnosprawnych i ich otoczenia ze szczególnym uwzględnieniem wykorzystania nowoczesnych technologii oraz projektów promujących elastyczne i innowacyjne formy zatrudnienia.

Projekty są realizowane w partnerstwie z ponad dwudziestoma organizacjami z całej Polski. Każda z organizacji posiada wieloletnie doświadczenie w rehabilitacji społecznej i zawodowej osób niepełnosprawnych ze środków krajowych bądź własnych, a także z wykorzystaniem środków Unii Europejskiej. W ramach partnerstwa organizacje wnoszą do współrealizowanych projektów zdobyte dotychczas doświadczenie, zasoby ludzkie w postaci kadry specjalistów oraz zaplecze techniczne.

 

Więcej informacji na stronie:

           http://www.pfron.org.pl/portal/pl/316/Projekty_realizowane_obecnie.html

 

 

 

Strona dodana przez: Bogusław Starzyczny (2013-09-24 10:17:31)
Zredagowana przez: Bogusław Starzyczny (2013-09-24 10:26:26)

Pliki do pobrania

Typ Nazwa pliku Dodano Rozmiar
Dokument PDF Projekty realizowane przez PFRON przy udziale środków UE (.pdf 176.94kB) 2013-09-24 176.94kB Plik: Projekty realizowane przez PFRON przy udziale środków UE.pdf (176.94kB)POBIERZ

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup.katowice.pl/strona/projekty-realizowane-przez-pfron/322