Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu

Informacje dla cudzoziemców spoza UE i EOG poszukujących pracy w Polsce

Informujemy, że Międzynarodowa Organizacja ds. Migracji /IOM/, w partnerstwie z Ministerstwem Spraw Wewnętrznych i Państwową Inspekcją Pracy realizuje projekt „Prawa migrantów w praktyce „współfinansowany Z Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich.

 

Celem projektu jest ułatwianie integracji obywateli państw spoza Unii Europejskiej, poprzez zwiększanie ich świadomości na temat praw i obowiązków w Polsce oraz podjęcie działań przyczyniających się do przeciwdziałania przejawom dyskryminacji i wyzyskowi migrantów, zwłaszcza na rynku pracy.

 

Pomoc może obejmować - w zależności od indywidualnych potrzeb danej osoby – zarówno doradztwo, jak i pomoc materialną lub rzeczową.

 

W ramach projektu działa Infolinia dla Migrantów pod numerem telefonu : 22 4902044

Strona dodana przez: Agencja Interaktywna Hulio (2012-08-09 19:28:10)
Zredagowana przez: Jordan Barański (2012-10-25 12:45:14)

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup.katowice.pl/strona/informacje-dla-cudzoziemcow-spoza-ue-i-eog-poszukujacych-pracy-w-polsce/74