Jesteś tutaj: Strona główna » Dla bezrobotnych i poszukujących pracy » Formy wsparcia dla osób niepełnosprawnych » Finansowanie kosztów studiów podyplomowych
Statystyki graficzne BSI2011

Finansowanie kosztów studiów podyplomowych

Urząd, na wniosek osoby niepełnosprawnej bezrobotnej lub poszukującej pracy, może finansować koszty studiów podyplomowych należne organizatorowi studiów, do wysokości 100% kosztów, lecz nie więcej niż wysokość 300% przeciętnego wynagrodzenia. Dofinansowanie odbywa się na zasadach i w trybie przewidzianym w umowie podpisywanej pomiędzy urzędem a osobą niepełnosprawną.

 

Źródłem finansowania studiów podyplomowych jest Fundusz Pracy – w przypadku osób niepełnosprawnych zarejestrowanych jako bezrobotne oraz Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych – w przypadku osób niepełnosprawnych zarejestrowanych jako osoby poszukujące pracy niepozostające w zatrudnieniu.

Strona dodana przez: Jordan Barański (2012-09-20 13:50:25)
Zredagowana przez: Jordan Barański (2012-09-20 14:01:37)

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup.katowice.pl/strona/finansowanie-kosztow-studiow-podyplomowych/306