Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu

Finansowanie kosztów studiów podyplomowych

Urząd, na wniosek osoby niepełnosprawnej bezrobotnej lub poszukującej pracy, może finansować koszty studiów podyplomowych należne organizatorowi studiów, do wysokości 100% kosztów, lecz nie więcej niż wysokość 300% przeciętnego wynagrodzenia. Dofinansowanie odbywa się na zasadach i w trybie przewidzianym w umowie podpisywanej pomiędzy urzędem a osobą niepełnosprawną.

 

Źródłem finansowania studiów podyplomowych jest Fundusz Pracy – w przypadku osób niepełnosprawnych zarejestrowanych jako bezrobotne oraz Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych – w przypadku osób niepełnosprawnych zarejestrowanych jako osoby poszukujące pracy niepozostające w zatrudnieniu.

Strona dodana przez: Jordan Barański (2012-09-20 13:50:25)
Zredagowana przez: Jordan Barański (2012-09-20 14:01:37)

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup.katowice.pl/strona/finansowanie-kosztow-studiow-podyplomowych/306