Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu

Aktywne katowiczanki

Aktywne katowiczanki”

 

Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Poddziałania 6.1.1 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

 

Termin realizacji: 01.08.2013r. - 30.11.2014r.

 

Wartość projektu:  225 135,65 zł

                              

Celem projektu było zwiększenie poziomu aktywności zawodowej i zdolności do zatrudnienia 60 kobiet bezrobotnych, zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Katowicach. 

 

W ramach projektu 24 uczestniczki poprzez udział w stażach zwiększyły swoje szanse na znalezienie zatrudnienia oraz nabycie umiejętności praktycznych do wykonywania pracy. Ponadto 21 uczestniczek projektu zwiększyło swoje szanse na znalezienie zatrudnienia poprzez odbycie szkolenia zawodowego. W ramach projektu planowane były następujące szkolenia:

  • pracownik administracyjno-biurowy z obsługą komputera
  • sprzedawca z obsługą kasy fiskalnej
  • księgowość z obsługą programów Symfonia i Płatnik
  • kosmetyka
  • opieka w klubie dziecięcym.

Dodatkowo każda z beneficjentek projektu uczestniczyła w warsztatach z zakresu technik aktywnego poszukiwania pracy oraz nabywania kompetencji kluczowych.

Uczestniczce projektu przysługiwał zwrot kosztów przejazdu na warsztaty aktywizacyjno – doradcze, staż lub szkolenie zawodowe.

Strona dodana przez: inf (2015-07-13 12:00:48)
Zredagowana przez: inf (2015-07-13 12:19:30)

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup.katowice.pl/strona/aktywne-katowiczanki/346