Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu

Terapeuta zajęciowy

Numer oferty: StPr/19/1046 Oferta ważna: od 2019-03-15 do 2019-04-15
Stanowisko: Terapeuta zajęciowy Branża Działalność pozostałych organizacji członkowskich, gdzie indziej niesklasyfikowana
Miejsce pracy: Katowice, powiat m. Katowice, gmina Katowice, woj. ŚLĄSKIE
Ilość miejsc: 1
Zakres obowiązków: -Organizowanie i prowadzenie zajęć terapeutycznych w pięcioosobowej pracowni rękodzielniczej. Gotowość do stałego podnoszenia kwalifikacji. - Wynagrodzenie: od 2250 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy. - Praca w godzinach: 7:45-15:45. Wymagania: wykształcenie wyższe lub średnie specjalistyczne (terapeuta zajęciowy, psycholog, pedagog specjalny, oligofrenopedagog), dopuszczamy aplikacje w trakcie studiów lub gotowość do podjęcia studiów i uzupełnienia wykształcenia. Mile widziane doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi. - Oferujemy: dofinansowywanie specjalistycznych studiów, szkoleń i kursów zawodowych, dostęp do świadczeń socjalnych, jasne zasady awansu zawodowego Zainteresowane osoby prosimy o składanie aplikacji do bazy rekrutacyjnej Informujemy, iż kontaktujemy się wyłącznie z wybranymi przez nas kandydatami.
Wykształcenie:
  • WY
Uprawnienia: Brak
Umiejętności i doświadczenie: Wymagania: wykształcenie wyższe lub średnie specjalistyczne (terapeuta zajęciowy, psycholog, pedagog specjalny, oligofrenopedagog), dopuszczamy aplikacje w trakcie studiów lub gotowość do podjęcia studiów i uzupełnienia wykształcenia. Mile widziane doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi.
Wynagrodzenie: 2250.00 PLN
System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną