Pracownik ochrony

Stanowisko: Pracownik ochrony Branża Działalność detektywistyczna i ochroniarska
Ilość miejsc: 3
Zakres obowiązków: - Agencja ochrony zatrudni do ochrony sieci handlowej w Katowicach. - Wynagrodzenie: 2250 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy. Ogłoszenie przeznaczone również dla osób zainteresowanych pracą w niepełnym wymiarze czasu pracy. - Praca w godzinach: 7:00-21:00 + soboty, niedziele - według grafiku. Wykształcenie BEZ znaczenia. Mile widziane doświadczenie zawodowe w ochronie obiektów handlowych. Wymagana niekaralność. Kontakt WYŁĄCZNIE telefoniczny (8:00-20:00) (Tel. 508-017-715) lub e-mail: dszota@argusochrona.pl
Wykształcenie:
  • BW
Uprawnienia:
  • Dyspozycyjność
Umiejętności i doświadczenie: Wykształcenie BEZ znaczenia. Mile widziane doświadczenie zawodowe w ochronie obiektów handlowych. Wymagana niekaralność.
Wynagrodzenie: 2250.00 PLN
System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną