Pomoc kuchenna (Osoby niepełnosprawne)

Stanowisko: Pomoc kuchenna (Osoby niepełnosprawne) . .
Ilość miejsc: 1 , w tym 1 dla niepełnosprawnych
Zakres obowiązków: Oferta pracy dostępna dla osób niepełnosprawnych / Job vacancy available for disabled. - Zmywanie naczyń, pomoc w krojeniu warzyw i owoców, utrzymanie czystości na stanowisku pracy. - Wynagrodzenie: 2100 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na czas określony na 1 rok, z możliwością podpisania kolejnej umowy. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy. Istnieje możliwość zatrudnienia w niepełnym wymiarze czasu pracy. - Praca w godzinach: 10:30-20:30 + niedziele i wybrane święta. Wymagania: wykształcenie min. zawodowe. Nie wymagane, mile widziane doświadczenie w gastronomii. Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych. Umiejętności: interpersonalne, praca w zespole. Mile widziana znajomość j. angielskiego lub innego języka obcego. Kontakt telefoniczny (798-677-366) w godzinach: 9:00-19:00.
Wykształcenie:
  • ZZ
Uprawnienia:
  • Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
  • Książeczka sanitarno - epidemiologiczna
Umiejętności i doświadczenie: Wymagania: wykształcenie min. zawodowe. Nie wymagane, mile widziane doświadczenie w gastronomii. Umiejętności: interpersonalne, praca w zespole. Mile widziana znajomość j. angielskiego lub innego języka obcego.
Wynagrodzenie: 2100.00 PLN
System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną