Operator minikoparki

Stanowisko: Operator minikoparki . .
Ilość miejsc: 2
Zakres obowiązków: - Praca przy budowie oświetlenia ulicznego, wykopy pod kable, stawianie słupów. Praca na terenie całego kraju (również w delegacji). - Wynagrodzenie: 18,50 zł/brutto/godzina + premie uznaniowe. Praca na umowę o pracę na okres próbny do trzech miesięcy z możliwością przedłużenia. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy. - Praca: 6:00-14:00. Wykształcenie BEZ znaczenia. Wymagane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku. Wymagane osoby BEZ nałogów. Mile widziane prawo jazdy Kat. B+E. Kontakt wstępnie telefoniczny (7:00-14:00) (32-314-11-96, 602-301-133) celem ustalenia spotkania z pracodawcą (ul. Ks. mjra Karola Woźniaka 7, 40-389 Katowice).
Wykształcenie:
  • BW
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B+E
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Uprawnienia operatora Minikoparki
Umiejętności i doświadczenie: Wykształcenie BEZ znaczenia. Wymagane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku. Wymagane osoby BEZ nałogów. Mile widziane prawo jazdy Kat. B+E.
Wynagrodzenie: 18.50 PLN
System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. godz