Kelner

Stanowisko: Kelner . .
Ilość miejsc: 10
Zakres obowiązków: - Obsługa gości restauracji. - Wynagrodzenie: 3200 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy. - Praca 12/24 w godzinach: 9:00-22:00 + soboty, niedziele wg grafika. Wymagania: wykształcenie średnie. Doświadczenie w zawodzie. Książeczka sanepidowska. Sprawne serwowanie dań i napojów, komunikatywność. Znajomość j. angielskiego w mowie w stopniu komunikatywnym, w piśmie w stopniu podstawowym. Kontakt wstępnie telefoniczny (697-032-101) w godzinach: 9:00-15:00 celem ustalenia spotkania z pracodawcą lub e-mail: hr@foodandball.pl
Wykształcenie:
  • SZ
Uprawnienia:
  • Książeczka zdrowia wydana przez "Sanepid"
  • Komunikatywność
Umiejętności i doświadczenie: Wymagania: wykształcenie średnie. Doświadczenie w zawodzie. Książeczka sanepidowska. Sprawne serwowanie dań i napojów, komunikatywność. Znajomość j. angielskiego w mowie w stopniu komunikatywnym, w piśmie w stopniu podstawowym.
Wynagrodzenie: 3200.00 PLN
System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną