Kucharz ["BURGER KING"]

Stanowisko: Kucharz ["BURGER KING"] Branża Placówki gastronomiczne pozostałe
Ilość miejsc: 1
Zakres obowiązków: - Przygotowanie dań na bazie półproduktów. - Praca w "BURGER KING" w GALERII KATOWICKIEJ lub w "BURGER KING" w SILESIA CITY CENTER. Pracodawca zapewnia posiłek pracowniczy. - Wynagrodzenie: 2100 zł/brutto + ekwiwalent 0,70 zł/netto do każdej przepracowanej godziny + miesięczne premie motywacyjne. Na początek praca na umowę o pracę na okres próbny 1 miesiąc. Docelowo praca na stałe. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy. Istnieje możliwość pracy w niepełnym wymiarze czasu pracy. - Praca zmianowa w godzinach: 8:30-22:30 + soboty, niedziele - według grafiku. Wymaganie wykształcenie min. podstawowe. Doświadczenie zawodowe NIE jest wymagane -> pracodawca zapewnia przyuczenie. Mile widziane wymagana Książeczka sanepidu (może być nieaktualna). - Giełda Pracy - Spotkanie z Pracodawcą: 15.11.2018 godz. 8:00 - PUP KATOWICE, ul. Pośpiecha 14 - Sala Pracodawców (Piętro I) /// ---> NA SPOTKANIE KONIECZNIE NALEŻY ZABRAĆ -CV- !!!!
Wykształcenie:
  • PO
Uprawnienia:
  • Książeczka sanepidu
  • Umiejętność pracy w zespole
Umiejętności i doświadczenie: Wymaganie wykształcenie min. podstawowe. Doświadczenie zawodowe NIE jest wymagane -> pracodawca zapewnia przyuczenie. Mile widziana Książeczka sanepidu (może być nieaktualna) ---> Książeczka sanepidu będzie wymagana podczas podjęcia pracy (koszty jej wyrobienia ponosi osoba podejmująca pracę).
Wynagrodzenie: 2100.00 PLN
System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies