Fizjoterapeuta

Stanowisko: Fizjoterapeuta Branża Działalność pozostałych organizacji członkowskich, gdzie indziej niesklasyfikowana
Ilość miejsc: 1
Zakres obowiązków: - Praca z osobami niepełnosprawnymi. Prowadzenie rehabilitacji. Przygotowywanie programów rehabilitacyjnych, prowadzenie masaży i ćwiczeń. Praca w Katowicach - Centrum. - Wynagrodzenie: 3200 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny trzy miesiące. Docelowo praca na stałe. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy. -Praca w godzinach: 8:00-16:00. Wymagania: wykształcenie wyższe kierunkowe. Mile widziane doświadczenia w zawodzie. Mile widziane 12 miesięcy doświadczenia w pracy z osobami niepełnosprawnymi. Kontakt osobisty (ul. Mikołaja Kopernika 14, 40-064 Katowice) w godz.: 9:00-15:00.
Wykształcenie:
  • WY
Uprawnienia: Brak
Umiejętności i doświadczenie: Wymagania: wykształcenie wyższe kierunkowe. Mile widziane doświadczenia w zawodzie. Mile widziane 12 miesięcy doświadczenia w pracy z osobami niepełnosprawnymi.
Wynagrodzenie: 3200.00 PLN
System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną