Specjalista do spraw rekrutacji

Stanowisko: Specjalista do spraw rekrutacji . .
Ilość miejsc: 1
Zakres obowiązków: - Zatrudnianie cudzoziemców spoza UE. Kontakt z pracownikami z Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Rosji. Wykorzystywanie opisu stanowisk jako podstawy okreslenia procedury rekrutacji i wyboru instrumentów oceny kandydatów. - Wynagrodzenie: 13,70 zł/brutto/godzinę. Praca na umowę zlecenie na stałe. Zlecenie wykonywane przez 40 godzin/tydzień. - Zlecenie w godzinach: 8:00-16:00. Wymagania: wykształcenie wyższe. Doświadczenie w dziale rekrutacji. Komunikatywność, obsługa pakietu Mikrosoft Office. Znajomość j. ukraińskiego w mowie i pismie na poziomie C2. Znajomość j. rosyjskiego.
Wykształcenie:
  • WY
Uprawnienia: Brak
Umiejętności i doświadczenie: Wymagania: wykształcenie wyższe. Doświadczenie w dziale rekrutacji. Komunikatywność, obsługa pakietu Mikrosoft Office. Znajomość j. ukraińskiego w mowie i pismie na poziomie C2. Znajomość j. rosyjskiego.
Wynagrodzenie: 13.70 PLN