Wykonywanie prac budowlanych

Stanowisko: Wykonywanie prac budowlanych . .
Ilość miejsc: 10
Zakres obowiązków: - Wykonywanie prac pomocniczych przy pracach malarskich, tynkarskich. Wykonywanie prostych, rutynowych prace związanych z różnymi etapami budowy lub rozbiórki budynków. Noszenie różnego rodzaju materiałów budowlanych na budowie, wykonywanie prac pomocniczych przy wykonywaniu szalowań i rusztowań, mieszanie, wylewanie i rozpościeranie materiałów, takich jak: beton, gips i zaprawa murarska, tynkarska, szpachlarska i podobnych materiałów, ładowanie i rozładowywanie materiałów budowlanych oraz sprzętu i transportowanie ich w obrębie miejsc prowadzenia prac, wykonywanie prostych prac rozbiórkowych, w tym usuwanie gruzu, sprzątanie miejsc pracy i usuwanie różnych przeszkód i zatorów według otrzymanych instrukcji, posługiwanie się prostymi narzędziami ręcznymi, takimi jak łopata, kilof, taczka itp., przestrzeganie zasad ergonomii oraz przepisów bhp, ochrony ppoż. i ochrony środowiska wymaganych na stanowisku pracy. - Pracodawca nie zapewnia transportu do miejsca pracy oraz nie zapewnia transportu z miejsca pracy. - Praca: w zależności od posiadanych budów na terytorium Polski. - Wynagrodzenie: 13,70 zł/brutto/godzina Praca na umowę zlecenie na 12 miesięcy. Zlecenie wykonywane przez 40-50 godzin/tygodniowo w zalezności od budowy. - Zlecenie wykonywane w godzinach: 7:00-17:00 + soboty w godzinach 7:00-17:00. Doświadczenie zawodowe NIE jest wymagane. Wymagana dyspozycyjność do wyjazdów służbowych na terenie całej Polski.
Wykształcenie:
  • BW
Uprawnienia: Brak
Umiejętności i doświadczenie: Doświadczenie zawodowe NIE jest wymagane. Wymagana dyspozycyjność do wyjazdów służbowych na terenie całej Polski.
Wynagrodzenie: 13.70 PLN