Koordynowanie usług porządkowych

Stanowisko: Koordynowanie usług porządkowych Branża DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA POZOSTAŁA
Ilość miejsc: 1
Zakres obowiązków: - Nadzór nad realizacją usługi u zleceniodawcy. Praca na terenie Katowic i miast ościennych. - Wynagrodzenie: 13,70 zł brutto/godzina. Praca na umowę zlecenie na 3 miesiące, z możliwością podpisania kolejnej umowy. - Zlecenie wykonywane w godzinach: 7:00-21:00 od poniedziałku do piątku. Wymagania: wykształcenie min. średnie, znajomość pakietu office, prawo jazdy kat. B, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Kontakt WYŁĄCZNIE telefoniczny (Tel. 696-445-713) po godzinie 16:00.
Wykształcenie:
  • SO
Uprawnienia:
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B
Umiejętności i doświadczenie: Wymagania: wykształcenie min. średnie, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
Wynagrodzenie: 13.70 PLN