Operator walca

Stanowisko: Operator walca . .
Ilość miejsc: 2
Zakres obowiązków: - Obsługa wałca. Praca na terenie Woj. Śląskiego. - Wynagrodzenie: od 17 zł/brutto/godzina. Praca na umowę o pracę. Pierwsza umowa na okres próbny do trzech miesięcy. Kolejna umowa na czas określony. Docelowo praca na stałe. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy. - Praca: 6:00-14:00. Wykształcenie BEZ znaczenia. Wymagane doświadczenie min. 6 miesięcy przy układaniu masy asfalto-betonowej lub podbudowy. Kontakt WYŁĄCZNIE e-mail: malgorzata.lasek@drogopol.pl
Wykształcenie:
  • BW
Uprawnienia:
  • Uprawnienia Operatora Walca Drogowego
  • Prawo jazdy kat. B
Umiejętności i doświadczenie: Wykształcenie BEZ znaczenia. Wymagane doświadczenie min. 6 miesięcy przy układaniu masy asfalto-betonowej lub podbudowy.
Wynagrodzenie: 17.00 PLN
System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową